POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

PIOTR HERDZINA

urodzony 16 lutego 1963 roku w Rudzie Śląskiej, gdzie mieszka do teraz wraz z żoną Beatą. Swoje dziecięce zamiłowanie do jedzenia przyczyniło się zapewne do faktu, iż jest właścicielem jednej z lepiej prosperujących firm cateringowych w rodzinnym mieście. Swoją firmę prowadzi wraz z żoną i  dziećmi: Patrycją i Damianem a najważniejsze decyzje podejmował i nadal podejmuje przy wsparciu swojej serdeczniej przyjaciółki Wróżki Jadzi.Jako dziecko nie należał do grzecznych, miał swój plan na życie i go realizował. Ojciec górnik, mama magazynier i siostra Irena na pewno mieli przy nim wesoło.  Pomimo późnego rozwoju kariery solowej kontakt z muzyką miał od małego. W wieku 7 lat mama zaprowadziła go do szkoły muzycznej gdzie  szanowany profesor stwierdził, iż mały Piotr nie posiada umiejętności muzycznych i słuchu. To go jednak nie zraziło już w szkole średniej założył grupę muzyczną o nazwie „Wolny Bieg”. Wraz z kolegami organizowali dyskoteki na Dworcu, brali udział w licznych przeglądach i uczęszczali na piesze pielgrzymki do Częstochowy.Nawet po ślubie i narodzinach córki nie zaprzestał przygody z muzyką, wraz z Panami: Heńkiem Juraszczyk, Piotr Miką, Leo Lazarem oraz panią Mariolą Przedworską założyli  grupę „B- mole” i grywał weekendami na weselach . Na swoje 50 urodziny przygotował piosenkę „Okrągły wiek„ znaną także jako „Co w życiu mym” która to zapoczątkowała rozwój kariery. Marzenia  dziecięcych lat doczekały się realizacji. Powstawały kolejne utwory, aż w końcu w lipcu 2015 został wydany maxi singel z 6 tytułami w nakładzie 1000 szt.Obecnie śpiewa, tworzy i koncertuje, jednak nadal bardzo aktywnie działa w rodzinnej firmie, a jego oczkiem w głowie jest wnuczka Olivia, która mamy nadzieje w przeciwieństwie do dzieci odziedziczyła przynajmniej część talentu muzycznego.

 IZABELA FOJCIK

absolwentka szkoły muzycznej w Chorzowie. Debiutowała 

w zespole MONA LISA. W latach 1997-1999 wokalistka zespołu

ORANGE, z którym koncertowała na terenie całago kraju. Zespół 

wziął udział w FESTIWALU OPOLSKIM, trasie LATA Z RADIEM, 

oraz w edycjach programu JAKA TO MELODIA. Popowa wersja 

utworu zaspołu BAJM-TA SAMA CHWILA zapewniła grupie

czołowe miejsca na polskich listach przebojów. Kolejne lata pracy 

artystka kontynuawała w zespole MUSIC MAKERS na występach 

w Niemczech, Szwajcarii i Włoszech, jako kontraktowa wokalistka 

kampanii amerykańskiej ROYAL CARIBBEAN koncertowała 

w Stanach Zjednoczonych, Australii, Nowej Zelandii i Azji. 

Ponad to była wokalistką sesyjną nagrań studyjnych.

Brała udział w polskim projekcie coverowym ABBBA IMITATION 

oraz w projekcie BLUESKY z singlem tytułowym: WOLNA JAK PTAK

Romuald Gizdoń

Pianista, kompozytor, aranżer, absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach.

W latach 1983 - 1991 członek Orkiestry Rozrywkowej PRiTV w Katowicach pod dyr. Jerzego Miliana.

Współpracował z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej, m.in. z Andrzejem Dąbrowskim, Krzysztofem Krawczykiem, Ireną Jarocką, Grażyną Łobaszewską, Zbigniewem Wodeckim.

Występował na wielu festiwalach, m.in. w Opolu, Sopocie, Zielonej Górze. Współpracuje z chórami, orkiestrami oraz solistami jako pianista

Marek Kopecki

Basista, kompozytor, absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Stanisława Moniuszki w Katowicach w klasie skrzypiec. W 1990r. współzałożyciel zespołu Whiskey River. W latach1993-2002 związany z zespołem Johnny Walker Band. Współpracował z Pawłem Bączkowskim, Mariuszem Kalagą, Jackiem Silskim i zespołem "Bez nazwy". Od 2003 muzyk popularnego zespołu Universe.

Krzysztof "Cegła" Sergiel 
(pseudonim art. "Cegła") Rock 'n roll-owa dusza - gitarzysta, muzyk, kompozytor, aranżer, współzałożyciel zabrzańskiej grupy "Bez Szefa" oraz założyciel i leader zespołu "Cegła" z Zabrza. Doceniony i zakwalifikowany przez Komisję Weryfikacji Ministerialnych w Warszawie jako muzyk-instrumentalista. Grał i współpracował z: Bez Szefa, Gayga i Din, Super Box, Johnny Walker Band, Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Time i w innych. W Estrada Kraków z: Vox, Jerzy Różycki, Andrzej Zaucha, Ewa Kuklińska, Andrzej Mułkowski, Bogusław Mec i wiele innych. Zagrał mnóstwo koncertów w kraju i za granicą, występował na różnych festiwalach w Opolu, Sopocie, Kołobrzegu, Tychach im. Ryśka Riedla i Krajów Nadbałtyckich w Palanga na Litwie, gdzie został laureatem w śród gitarzystów. Udzielał się i dalej nagrywa jako muzyk sesyjny. Jako leader występuje we własnym projekcie "CEGŁA Rock Band" oraz w grupie "Highway Rock Blues Band" oraz z innymi.

JEŚLI MASZ JAKIEŚ PYTANIA , INTERESUJE CIE WSPÓŁPRACA,CZEKAMY

email:     biuro@piotrherdzina.pl
telefon:   601-923-505
adres:     Ruda Śląska